TJ Postřelmov – Lipník n/B „B“

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

6.4.2018

61:66

Na venkovní zápas jsme se vydali až do dalekého Postřelmova. Už cestou jsme neztráceli dobrou náladu, kterou jsme později přenesli i do celého utkání.
V první čtvrtině jsme se my a ani soupeř příliš bodově neprosazovali. O jednu nezapomenutelnou akci se postaral Oťa Baďura, kdy na konci čtvrtiny, minimálně metr od tříbodové hranice, přes obránce, proměnil takzvaný „buzzerbeater“, koš za zvuku klaksonu oznamujícím konec čtvrtiny. Tím jsme se dostali do krásného vedení 6:19.
Bohužel v nadcházející čtvrtině jsme si neuhlídali hru pod naším košem a dostávali laciné koše. I tak jsme si udrželi dobodvý náskok. Poločas skončil 21:34.
Po poločase naše hra nenesla výrazné změny, stav na konci třetí čtvrtiny byl 37:49.
Zvrat přišel až v poslední čtvrtině, kdy jsme si neuhlídali jejich jediné střelce a Postřelmov nás začal dotahovat. Naše úspěšnost v trestných hodech taky nebyla slavná, pouhých 44%, i tak se nám podařilo domácí tým porazit.
Všem moc díky za podporu, těšíme se na Vás již 10.4. na posledním domácím zápase této sezóny, proti SIGMA Hranice.
(Schuster – 20 bodů, Baďura – 17 bodů, Rajnoha – 8 bodů, Bednář, Černošek, Kopecký a Mikulášek – 5 bodů a Ryšánek – 1 bod)