BK Lipník n/B „B“ – KK Valašské Meziříčí „B“

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

21. 9. 2018

57 : 86

Prvenství nás neminulo ani tímto zápasem. Na prvním ostrém domácím utkání v naší nové městské hale jsme hostili KK Valašské Meziříčí „B“.
Zápas jsme odstartovali ve slušném tempu, protivníka jsme drželi jak v obraně tak se nám dařilo prosazovat i střelecky. První čtvrtina skončila 13 : 19 pro hosty.
Ve druhé čtvrtině se rozjela naše budoucnost Lipenského basketbalu Jakub Rajnoha, střelami za tři body a perfektními donáškami. Poločas skončil takřka vyrovnaných 35 : 38.
Do druhé půlky zápasu jsme zrovna nevkročili šťastnou nohou, příliš ztrát a chaotický systém hry nás posunul dále od vysněné výhry. Konec čtvrtiny za stavu 43 : 59.
Čtvrtá čtvrtina se bohužel nesla v podobném duchu jako čtvrtina předešlá. I tak musím pochválit tým za vytrvalý boj o vítězství.
Moc děkujeme všem fanouškům co nás přišli podpořit, jako vždy jste byli naším motorem.
(Rajnoha – 30 bodů, Bagar – 10 bodů, Mičán – 7 bodů, Lazar – 5 bodů, Volf – 3 body, Mazal – 2 body a Bednář – 1 bod)