25.2.2018 Renocar Podolí – BK Lipník 88:63 (17:20 44:35 62:52)

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

V neděli nás čekalo druhé Podolí. K sedmi statečným se přidal Peter Sedláček, i tak ale byla znát na všech velká únava. Soupeř nás však podcenil, nasadil do základu slabší rotaci a brzy svítil na ukazatelích stav 10:20. To byly chvíle, kdy jsme tzv. „ještě mohli“, soupeř přidal, my ze sebe ždímali poslední zbytky sil, ale na udržení vedení to nestačilo. Po třech čtvrtinách jsme však stále byli ve hře a prohrávali o pouhých 10 bodů! Domácí počátkem 4. čtvrtiny ale znovu zabrali a my už neměli síly na zvrat.
Obě dvoutkání však ukázala náš charakter a také herní progres. V úzké rotaci jsme dokázali se soupeři ze špičky soutěže na jejich hřištích držet krok. V neděli se zaskvěla naše posila z Kroměříže – David Kalousek s 18 body! Skvělých 15 bodů přidal také Peter Sedláček. Naopak nedařilo se rozehrávači Školoudíkovi, který neměl patřičný důraz v obraně a v utkání si připsal nepěkných 6 ztrát.
Střelci: Kalousek 18, Sedláček 15, Brázda 9, Schuster 6, Žídek 6, Školoudík 5, Rajnoha 3, Frélich 1