BK Lipník n/B „B“ – DUKLA Olomouc

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

BK Lipník n/B „B“ – DUKLA Olomouc

27. 2. 2018

BK Lipník n/B „B“ – DUKLA Olomouc

58 : 55

V netradiční čas a na známém místě jsme odehráli polední domácí zápas ve skupině o 7. – 12. místo proti DUKLA Olomouc.
První čtvrtina se našemu týmu velice podařila. Dá se říci, že jsme proměnili skoro vše oproti hostům, proto také čtvrtina skončila za stavu 15:6 pro domácí tým. 
Ve druhé čtvrtině se však začal prosazovat i tým z Olomouce, který začal naše vedení stahovat a v poločase se dostal na rozdíl pouhých tří bodů. Proto bylo na nás, aby jsme do druhé poloviny zápasu zase zabrali a ukázali co v nás je. Začali jsme se prosazovat štřelbou z dálky. Díky tomu se naše vedení opět navýšilo a třetí čtvrtina končila za stavu 42:34 pro domácí tým.
Pak ale hosté ukázali, že se jen tak nevzdají a pokusí se vše obrátit v jejich prospěch. Závěr utkání byl vážně dramatický a rozhodovaly maličkosti. Nakonec i po obrovském tlaku hostů se nám podařilo vedení udržet, a tím i výhrát zápas. Finální stav zápasu byl 58:55 pro domácí tým. 
Věříme, že pro oko diváka byl zápas napínavý a zajímavý od začátku až do samého konce. Samozřejmě chceme všem zůčastněným poděkovat za podporu i v tomto těžkém zápase. 
(Rajnoha – 14 bodů, Baďura a Žídek – 11 bodů, Růžička a Schuster – 6 bodů, Bagar a Mikulášek – 4 body a Bednář – 2 body)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *