SK UP Olomouc C – BK Lipník B

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

8. 12. 2017

74 : 54

V pátek jsme v Olomouci odehráli další venkovní zápas. Začali jsme ve slušném tempu, kdy zápas otevřel, hned dvěmi trojkami, naše posila Baďura. Čtvrtinu jsme úspěšně zakončili s desetibodovým vedením (13:23).
Bohužel ve druhé čtvrtině přebral hru do svých rukou Olomouc a začal bodově úřadovat. Nám se příliš nedařilo. Poločas skončil za stavu 33:27.
Druhý poločas jsme se až tak neprosazovali a soupeř nám začal utíkat. Ikdyž jsme se nevzdávali, tak koncovka patřila soupeři a zápas skončil 74:54.
Velké díky patří fanouškům kteří nás přijeli podpořit a samozřejmě i těm co nám drželi pěsti na dálku.
(Baďura a Schuster – 13 bodů, Bagar – 8 bodů, Gladiš – 6 bodů, Bednář a Růžička – 4 body, Lazar a Žídek – 3 body)