Logo BK Lipník n/B

Týmy


Muži A  Muži B  Kadeti U17  Žáci U15  Mladší minižáci U12  Přípravka  Ženy  Kadetky U17  Starší žákyně U15  Starší minižákyně U13


Muži B


aktuální sezóna sezóna 2018/2019 sezóna 2017/2018

1. 11. 2019
SK UP Olomouc B - BK Lipník "B"
107 : 43
V pátek jsme předehrávali 7. kolo naší soutěže. Vydali jsme se do Olomouce. Nelehký soupeř, kterého jsme měli možnost už poznat na našem domácím zápase.
Hned na začátku utkání nám ukázali svou střeleckou sílu z dálky. Slušně nás válcovala i jejich podkošová sestava. Těžce se nám prosazovalo proti váhové i výškové převaze.
Olomouc měl i přízeň rozhodčích, nebála se nastoupit, po střídání, v šesti hráčích. Když jsme je upozornili že je za tento počin technická chyba, rozhodčí pouze odpověděla, že "teoreticky to technická chyba je", ale prakticky se hrálo dál.
My jsme se samozřejmě nevzdávali a bojovali až do úplného konce utkání. Hvězdy nám bohužel nebyli nakloněny.

(Kolajta - 11 bodů, Bagar - 6 bodů, Abrahámek - 5 bodů, Kalík, Kopecký - 4 body, Mainuš, Volf - 3 body, Malý, Lazar, Růžička - 2 body a Nakielný - 1 bod)
pořadí tým odehrané zápasy vyhrané zápasy prohrané zápasy skóre body
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            
9.            
10.            
11.            
12.            

18. 10. 2019
SKB Zlín B- BK Lipník "B"
92 : 42

Na výlet jsme se vydali do Zlína. Před našim zápasem, jako předskokan, se hrála první liga, Zlín proti Opavě. Díky tomuto zápasu zůstalo i spousta diváků na náš zápas, tak domácí poprvé mohli ochutnat jakou atmosféru nám připravujete právě Vy, naši diváci.
Bylo nám naprosto jasné že Zlín bude tvrdý oříšek, přeci v loňském roce vyhráli celou naši soutěž, i náš "A" tým pěkně potrápili.
Střelecky opravdu převyšovali, dávali nám to znát již od začátku utkání. Zkušenostmi hravě přehrávali naše mladé spoluhráče, o to více naše mladé pušky zabraly. Bohužel mnohokrát jsme stříleli z těžkých pozic a rozehrávka často měla problém vynést míč za polovinu hřiště.
I tak kolektivně skvělý zápas s horšími individuálními výsledky.
(Abrahámek - 9 bodů, Malý, Šlosar - 6 bodů, Davies, Kanovský, Ryšánek - 5 bodů, Bednář, Kopecký a Volf - 2 body)

11. 10. 2019
BK Lipník "B" - SK UP Olomouc B
52 : 79

První domácí zápas a my jsme mohli hostit silného soupeře z Olomouce. Hosté na začátek dorazili pouze v pěti hráčích, naše mladé pušky si už slibovali jasnou výhru, nám starým mazákům ovšem bylo jasné že zas tak lehké to nebude. Po úvodním hvizdu dorazila i další dvojce protihráčů, kde byla jejich nejsilnější zbraň v podobě rychlého rozehrávače.
První čtvrtinu jsme úspěšně prohrávali o pouhé dva body. Zlom přišel ve druhé čtvrtině, kdy nám Olomouc utekla o 17 bodů. I tak uhrát s tak silným soupeřem prohru o 27 bodů je skvělý výsledek a je vidět že stále na sobě pracujeme.
Velké díky patří fanouškům, kteří zaplnili hlediště a podpořili nás. Díky.

(Ryšánek - 14 bodů, Kolajta - 10 bodů, Abrahámek - 9 bodů, Bagar - 6 body, Šlosar - 5 bodů, Kopecký a Růžička - 4 body)

4. 10. 2019
KK Valašské Meziříčí B - BK Lipník "B"
83 : 34

První zápas letošní sezóny jsme odehráli ve Valašském Meziříčí. Náš značně omlazený kádr se mohl těšit na doslovný křest ohněm.
Zápas začal docela v pomalém tempu kdy se nedařilo pořádně zakončit žádnému z týmů. Domácí se ovšem rozjeli a začali skórovat.
Pro nás jako by byl koš začarovaný a nemohli jsme se bodově prosadit. Ostatně to jde vidět i na výsledku zápasu. Naši Kadeti tak získali cenné zkušenosti do příštích zápasů.

(Abrahámek A. - 12 bodů, Bagar - 7 bodů, Volf - 5 bodů, Kopecký M. - 4 body, Nakielný, Růžička - 2 body, Mainuš a Lazar - 1 bod)

16. 9. 2019
BK Lipník "B" - TJ Sigma Hranice
72 : 76
Včera jsme odehráli domácí přípravné utkání proti našim rivalům z Hranic. Důležité bylo aby si náš tým vyzkoušel plánované akce na novou sezónu a aby se spoluhráči po letní pauze znovu spolu sehráli.
Díky fanouškům co nás přišli podpořit.

Sponzoři

| |
|
©BufiLR