SVČ Odry – BK Lipník A

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

SVČ Odry – BK Lipník A

74:66

Konec prázdnin pro nás znamená jediné a to start další sezóny. Stejně jako loni, i letos náš kádr dostál značných změn. Jmenovitě:

Odchody: Jiří Siegfried, Robin Petrák, Tomáš Sedlařík alias Obe, který nově obsadí místo HEAD COACHE
Příchody: Jakub Rajnoha, Antonín Mičán, Ondřej Gladiš, Daniel Sitek
Navrátilci: David Pospíšil, Michal Pospíšil

Jelikož se jako vždy scházíme ze začátku velmi pozvolna, do Oder jsme tak odjížděli v poměrně kombinované sestavě, kdy nám museli vypomoci také dorostenci Adam Abrahámek a Dominik Malý.

Odry po mnoha letech obnovili mužský basketbal a byli jsme to právě my, kteří měli tu čest a byli prvním soupeřem domácích v obnovené éře klubu.

Přátelák byl typickým první kláním po několika měsíční pauze, kdy někteří z nás se setkali s hvizdem rozhodčího po opravdu velmi dlouhé odmlce. Na naší straně bylo k vidění spousta nepřesností, jak na útočné tak zéjmena obranné polovině. Ač jsme byli v průměru o půl hlavy vyšší než soupeř, domácí nás jednoznačně předčili na útočném doskoku, což utkání patrně rozhodlo. Pokud k tomu přičteme elán a nasazení, které Odry pochopitelně při obnovené premiéře nepostrádaly, nemůže být konečný výsledek pro zasvěcené až takovým překvapením.

Proto ale přáteláky hrajeme – abychom si zvykli na zápasové tempo, vychytali neduhy způsobené dlouhou pauzou a do soutěže vstoupili již v plné síle a maximálně koncentrovaní.

Soutěž začíná až v říjnu, do té doby času dost.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *