TJ Posřelmov – BK Lipník n/B „B“

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

TJ Posřelmov – BK Lipník n/B „B“

9. 11. 2018

TJ Posřelmov – BK Lipník n/B „B“

67 : 61

Páteční podvečer je ideální čas si vyjet na zápas do Postřelmova. Věděli jsem že jedeme až na daleký sever, tudíž jsme se připravili na chladnější podmínky. Ovšem nečekali jsme že budeme hrát na zimním stadionu, nízká teplota a palubovka jako kluziště. Domácí si jistě mysleli že nás tím zaskočí, ale BK Lipník n/B „B“ si poradí se vším.
Vstup do zápasu jsme měli excelentní, 0:8, zaskočený soupeř si ale přece jen našel cestu pro první body.I tak se nám podařilo zakončit první čtvrtinu 15:10.
Jako na koni jsem se pustili i do druhé čtvrtiny. Bohužel Postřelmov změnil taktiku a začal náš náskok dotahovat. Nám přestalo padat, snadné koše se jen zatočili na obroučce a vyskočili ven. Postřelmov se dostal do vedení a poločas skončil 31:25.
Po krátkém čase na oddech jsme se zase pustili do hry. Pro náš tým klasicky nejkrizovější čtvrtina, i tak jsem se s ní poprali se ctí. Třetí čtvrtina skončila za stavu 50:43.
V poslední čtvrtině jsme se snažili dotáhnout na soupeře, situaci hodně zachraňoval Jakub Rajnoha, bohužel jsme hráli slušně vyrovnanou hru.
Je nám velice líto že jste nemohli být v Postřelmově s námi, konečně bychom Vám alespoň trochu přiblížili basketbal který chceme hrát. I tak děkujeme za podporu na dálku, publikum z Postřelmova by se od Vás mohlo hodně přiučit.
(Rajnoha – 24 bodů, Mičán – 11 bodů, Bagar – 8 bodů, Mazal – 7 bodů, Kopecký Jiří – 6 bodů, Bednář – 3 body a Volf – 2 body)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *