TJ MEZ Postřelmov – BK Lipník n/B „B“

Basketbalový klub Lipník nad Bečvou

TJ MEZ Postřelmov – BK Lipník n/B „B“

2. 2. 2018

TJ MEZ Postřelmov – BK Lipník n/B „B“

59 : 73

Ve 4. kole nadstavbové časti o 7.-12. místo jsme zavítali do Postřelmova. Soupeř hraje velmi silový basketbal, kdy využívá drtivou výškovou a váhovou převahu. V dresu Postřelmova úřaduje především dvojice Dvořák – Jílek, která patří k nejlépe bodujícím hráčům soutěže.
To se projevilo hned v první čtvrtině, kterou Postřelmov ovládl 20:17. Od druhé čvtrtiny se nám však podařilo převzít otěže zápasu do svých rukou a díky rychlému přechodu do útoku, jsme v poločase vedli 34:38. V druhém poločase jsme zlepšenou obranou nedovolili soupeři dostat se do bodového kontaktu a i přes naši nízkou úspěšnost střelby jsme vedli po 30 minutách 47:56. V poslední čtvrtině jsme náskok kontrolovali a agresivní obranou s několika zisky míče jsme definitivně pohřbili naděje domácích na zvrat v utkání. Z naší soupisky se bodově prosadilo všech 9 hráčů, za zmínku stojí vynikající střelecký výkon Oty Baďury (20 bodů, 4 trojky), standardně nadstandardní výkon Petra Bagara (9 bodů, 14 doskoků, užitečnost +24) a výborný výkon na obranné polovině od Marka Schustera (5 doskoků, 9 zisků a 4 bloky).
(Baďura – 20 bodů, Schuster – 14 bodů, Rajnoha – 10 bodů, Bagar – 9 bodů, Lazar – 7 bodů, Růžička, Žídek – 4 body, Bednář a Mikulášek – 2 body)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *